مشاوره تحصیلی رایگان

با توجه به شرایط مالی، توانمندی‌ها و علایق شما و همچنین وضعیت کار پس از تحصیل کشورهای مختلف و شرایط پذیرششان، توسط مشاورین آرمان من مورد مشاوره قرار می‌گیرید. بهترین کشورها، دانشگاه‌ها و رشته‌ها به شما پیشنهاد و Study plan خاص شما تهیه می‌شود. تمام این روند رایگان است و در مراحل زیر انجام می‌پذیرد:
•    جستجو
•    مشاوره تلفنی
•    مشاوره حضوری تخصصی

 

جستجو

جستجو

در سایت آرمان من، در نوار بالایی سایت امکان جستجو بر اساس سه مولفه کشور، دانشگاه و رشته وجود دارد تا شما را گام به گام به اخذ پذیرش تحصیلی نزدیک‌تر کند. در این مرحله همزمان با جستجو، با پیش‌نیازها(نمره‌ی زبان،  مدارک مورد نیاز و ...)، راه‌کارهای اخذ پذیرش و هزینه‌های هر دوره‌ی تحصیلی در کشورها و دانشگاه‌های مختلف آشنا می‌شوید.

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مهم نیست در چه مرحله‌ای از پذیرش تحصیلی هستید. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره تحصیلی منتظر تماس مشاورین ما باشید.

مشاوره حضوری تخصصی

مشاوره حضوری تخصصی

پس از مشاوره تلفنی یا پرکردن فرم مشاوره، شرایط تحصیلی شما و شرایط پذیرش دانشگاه‌هایی که انتخاب کرده‌اید سنجیده و قرار مشاوره حضوری گذاشته می‌شود. در این جلسه با توجه به علایق و وضعیت تحصیلی شما بهترین گزینه‌ها معرفی می‌شوند. ما فقط به گرفتن پذیرش فکر نمی‌کنیم، بلکه انتخاب بهترین گزینه دغدغه‌ی ماست.

نکات، مقالات و راهنمای تحصیل در خارج از کشور

بهترین شهرهای انگلستان برای تحصیل به جز لندن

بهترین شهرهای انگلستان برای تحصیل به جز لندن

اگر به تحصیل در شهری به جز لندن علاقه‌مندید، این مقاله برای شما نوشته شده است. هزینه‌ها، شلوغی و ترافیک عوامل بازدارنده‌یِ تحصیل در لندن می‌باشند. در این مقاله، اطلاعاتِ مربوط به شهرهایِ مناسبِ تحصیل در انگلستان، شرایطِ پذیرشِ دانشگاه‌هایِ انگلستان و هزینه‌های تحصیل در شهرهایی به جز لندن آورده شده است.
مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

در این مقاله، دلایلِ دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در کانادا مورد بررسی قرار گرفته شده است. کیفیت بالای تحصیل، هزینه‌ی پایین تحصیل و آینده‌ی روشن پس از فارغ‌التحصیلی، دلایل اصلیِ انتخابِ این کشور به عنوان مقصد تحصیلی دانشجویانِ بین‌المللی است.
مزایای تحصیل در هلند

مزایای تحصیل در هلند

مشاوره رایگان