ویزای %100 تضمینی

در صورت رد درخواست ویزای تحصیلی، تمام وجه پرداختی عودت داده می‌شود. 

 هیچ تضمینی برای اخذ ویزای تحصیلی وجود ندارد، چون به شرایط متغییری همچون روابط دیپلماتیک کشورها و وضعیت سیاسی-اقتصادی کشور مقصد وابسته است. اما ما با اطلاع از آخرین قوانین سفارت، تشکیل قوی‌ترین پرونده و نوشتن استانداردترین متن‌های پرونده مانند SOP، Cover letter، Reference letter، Study plan و ... احتمال رد درخواست ویزای تحصیلی را به حداقل می‌رسانیم.
 

اعتبارسنجی مدارک ویزای تحصیلی

اعتبارسنجی مدارک ویزای تحصیلی

برای دریافت ویزای تحصیلی یک کشور مدارک و مستندات باید از طبقه‌بندی و اعتبار کافی برخوردار باشد. آرمان من با اعتبارسنجی و تهیه و طبقه‌بندی صحیح مدارک، شانس دریافت ویزای تحصیلی را به حداکثر میزان ممکن می‌رساند.

آموزش مصاحبه سفارت

آموزش مصاحبه سفارت

مشاورین آرمان من تمامی سوالات به همراه جواب‌های مقبول سفارت را در اختیار شما قرار می‌دهند. و با تمرین مکرر مصاحبه و آموزش روش‌های ارائه مستندات و مدارک، شانس موفقیت شما را به حداکثر می‌رسانند.

تنظیم وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی

تنظیم وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی

هماهنگی زمان حضور سفارت و طبقه‌بندی مدارک و مستندات شما بر عهده‌ی آرمان‌من خواهد بود. و آرمان‌من زمان دقیق مراجعه به سفارت را هماهنگ می‌کند. حضور شما در سفارت معمولأ برای انگشت‌نگاری ست، اما ممکن است سوالاتی نیز پرسیده شود. 

ویزای تحصیلی تضمینی

ویزای تحصیلی تضمینی

درصورت عدم دریافت ویزای تحصیلی، دو ضرر به شما وارد شود. یکی لغو سفر و دیگری ضرر مالی. ضرر اول با درخواست مجدد و به تعویق انداختن ترم تحصیلی قابل جبران است. اما در مورد دوم، تمام هزینه‌ها باید از نو پرداخت شود. با توجه به اینکه هیچ‌وقت احتمال رد درخواست ویزای تحصیلی به صفر نمی‌رسد در صورت رد درخواست ویزای تحصیلی، تمام مبلغ بازگردانده می‌شود. 

نکات، مقالات و راهنمای تحصیل در خارج از کشور

درخواست ویزای تحصیلی انگلستان

درخواست ویزای تحصیلی انگلستان

با خواندن این مقاله اطلاعاتی در رابطه با چگونگیِ دریافتِ، هزینه‌ و انواع ویزاهای تحصیلی انگلستان به دست خواهید آورد.
اخذ ویزای کاری کانادا پس از فارغ التحصیلی

اخذ ویزای کاری کانادا پس از فارغ التحصیلی

حالا که تحصیل‌تان به پایان رسیده، شاید دل‌تان بخواهد در کانادا بمانید و کار کنید و این کشور زیبا را کشف کنید. اما برای اقامت طولانی‌تر در کانادا به چه چیزی نیاز خواهید داشت؟ در این مقاله گزینه‌های موجود برای تمدید اقامت کانادا برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی مورد بررسی قرار گرفته شده است.
اخذ ویزای کاری هلند پس از فارغ التحصیلی

اخذ ویزای کاری هلند پس از فارغ التحصیلی

مشاوره رایگان