پذیرش تضمینی

پس از جلسات مشاوره، لیستی از دانشگاه‌های مناسب تهیه و در اختیارتان قرار داده می‌شود. شما هم دانشگاه‌های مورد علاقه خود را انتخاب و ما برای اخذ پذیرش تمام این دانشگاه‌ها به‌طور همزمان اقدام می‌کنیم. در صورت رد درخواست پذیرش تمام وجه دریافتی عودت داده می‌شود.
نمایندگی معتبرترین دانشگاه‌های جهان و سال‌ها اعزام دانشجو به این دانشگاه‌ها با مجوز مستقیم وزارت‌ علوم ایران، باعث شده است که مدعی تضمین اخذ پذیرش تحصیلی باشیم. 
 

تنظیم قرار داد

تنظیم قرار داد

با داشتن مجوز رسمی وزارت علوم که متن آن در سایت آرمان من و همچنین در سایت وزارت علوم موجود می‌باشد، پیش از عقد قرارداد راه اعتماد و اطمینان را هموار کرده‌ایم و این قرارداد، تنها برای شناخت مسیر و اطمینان خاطر طرفین منعقد می‌شود. در این قرارداد نوع پرداخت، مواردی که ما تضمین می‌کنیم و دیگر شرایط همکاری ذکر خواهد شد.

جمع‌آوری و اعتبار سنجی مدارک

جمع‌آوری و اعتبار سنجی مدارک

در این مرحله با اشرافی که بر مدارک مورد نیاز دانشگاه‌ها داریم، پرونده شما را بررسی و تکمیل می‌کنیم. مدارک علاوه بر کامل بودن باید طبقه‌بندی شده و معتبر نیز باشند، به همین دلیل همزمان با جمع‌آوری به اعتبارسنجی و طبقه‌بندی مدارک نیز می‌پردازیم.

نشست بررسی و انتخاب بهترین گزینه

نشست بررسی و انتخاب بهترین گزینه

با دریافت مدارک و آشنایی با علایق و توانایی‌های شما بهترین گزینه‌ها را باهم بررسی می‌کنیم. با توجه به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید Study plan شما را آماده و ارائه می‌کنیم. با استفاده از این نقشه دانشگاه‌هایی انتخاب می‌شوند و  بطور همزمان برای اخذ پذیرش تحصیلی وارد مذاکره و نامه‌نگاری با این دانشگاه‌ها می‌شویم. 

نگارش و ویرایش رزومه و انگیزه‌نامه

نگارش و ویرایش رزومه و انگیزه‌نامه

رزومه و انگیزه‌نامه در واقع شناسنامه شما برای سفارت و دانشگاه است. و بخش بزرگی از اخذ پذیرش تحصیلی شما در گرو نوشتن انگیزه‌نامه و رزومه است. انگیزه‌نامه تحصیلی شما باید با منطق، نگرش و نگارشی استاندارد نوشته شود. رزومه تحصیلی و انگیزه‌نامه در آرمان من توسط افراد بومی و مسلط بر ادبیات و فرهنگ کشور مقصد تنظیم و نوشته می‌شود.

اخذ پذیرش دانشگاه

اخذ پذیرش دانشگاه

پیشنهادهایی که از دانشگاه‌های مختلف رسیده است را ارائه و با انتخاب شما برای اخذ پذیرش دانشگاه مورد نظر اقدام ‌می‌کنیم. شما را برای مصاحبه‌های تخصصی -که برای هر دانشگاه متفاوت است- آماده می‌کنیم. اما موفقیت علمی و عملی شما در این آزمون‌ها برعهده‌ی خود شماست. شاید برخی از دانشگاه‌ها در مرحله‌ای،‌ مدارک بیشتری طلب کنند که جمع‌آوری مدارک تکمیلی منوط به همکاری شماست.

پرداخت شهریه دانشگاه

پرداخت شهریه دانشگاه

هر دانشگاه سیاست‌های مالی و روش‌های پرداخت شهریه‌ی مختص به خود را دارد. ما با اطلاع از  این سیاست‌ها بهترین روش‌های پرداخت را پیشنهاد می‌دهیم، اما توصیه‌ی آرمان من برای افزایش حداکثری شانس ویزا، پرداخت شهریه‌ی سال اول به طور یکجاست. البته در صورت تمایل شما آرمان من، می‌تواند برای پرداخت اقساط با دانشگاه مقصد رایزنی کند.

نکات، مقالات و راهنمای تحصیل در خارج از کشور

مسیرهای تحصیلی مقطع کارشناسی در انگلستان

مسیرهای تحصیلی مقطع کارشناسی در انگلستان

دانش‌آموزان بین‌المللی می‌توانند با گذراندن دوره‌های یک ساله در کشور انگلستان پیش‌نیازهای ورود به دانشگاه، در مقطع کارشناسی در انگلستان را به دست آورند. در ادامه با این دوره‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.
اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا

اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا

کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد تحصیلی برای افراد علاقه‌مند به ادامه تحصیل در خارج از کشور است. در صورتی که شما نیز به دنبال فرصتی برای ادامه تحصیل در این کشور هستید، راهنمای گام به گام ما را برای آشنایی با روند اخذ پذیرش تحصیلی از کانادا مطالعه کنید.
ساختار آموزش عالی هلند به زبان ساده

ساختار آموزش عالی هلند به زبان ساده

مشاوره رایگان