ویزای تحصیلی

در آرمان من مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی اعم از Cover letter، SOP، Study plan، Reference letter و ... با محتوای مناسب و اعتبار بالا طبقه‌بندی می‌شود. از مشاوره افرادی که از جزء‌به‌جزء قوانین روز ویزای تحصیلی هر کشور مطلع هستند برخوردار می‌شوید. مدارک مالی شما سامان داده و همچنین در مورد دلایل برگشتی که باید مامور سفارت را قانع کند، به شما مشاوره داده می‌شود.

اعتبارسنجی مدارک ویزای تحصیلی

اعتبارسنجی مدارک ویزای تحصیلی

برای دریافت ویزای تحصیلی یک کشور مدارک و مستندات باید از طبقه‌بندی و اعتبار کافی برخوردار باشد. آرمان من با اعتبارسنجی و تهیه و طبقه‌بندی صحیح مدارک، شانس دریافت ویزای تحصیلی را به حداکثر میزان ممکن می‌رساند.

آموزش مصاحبه سفارت

آموزش مصاحبه سفارت

مشاورین آرمان من تمامی سوالات به همراه جواب‌های مقبول سفارت را در اختیار شما قرار می‌دهند. و با تمرین مکرر مصاحبه و آموزش روش‌های ارائه مستندات و مدارک، شانس موفقیت شما را به حداکثر می‌رسانند.

تنظیم وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی

تنظیم وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی

هماهنگی زمان حضور سفارت و طبقه‌بندی مدارک و مستندات شما بر عهده‌ی آرمان‌من خواهد بود. و آرمان‌من زمان دقیق مراجعه به سفارت را هماهنگ می‌کند. حضور شما در سفارت معمولأ برای انگشت‌نگاری ست، اما ممکن است سوالاتی نیز پرسیده شود. 

آموزش های پیش از خروج از کشور

آموزش های پیش از خروج از کشور

برای زندگی در کشور مقصد علاوه بر ویزای تحصیلی نیاز به اطلاع دقیق از قوانین آن کشور، مسکن، ایجاد حساب بانکی، رجیستر کردن نام در پلیس شهری و مهارت‌های دیگری دارید که مشاورین آرمان تمام این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما را برای تمام ابعاد زندگی در کشور مقصد آماده می‌کنند.

خدمات در مقصد

خدمات در مقصد

تیم خدمات در مقصد آرمان من برای حمایت و حل مشکلات احتمالی در محل اقامتتان، همراه، پیشتیبان و همواره پاسخ‌گوی حل مشکلات شما هستند. ما شما را به دانشجوهای‌مان در شهر و دانشگاهی که هستید معرفی خواهیم کرد. خانواده‌ی آرمان من هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. چه افتخاری برای ماست که شما هم عضوی از این خانواده باشید.

سفر به خیر.
زندگی‌تان زیباتر...

 

نکات، مقالات و راهنمای تحصیل در خارج از کشور

درخواست ویزای تحصیلی انگلستان

درخواست ویزای تحصیلی انگلستان

با خواندن این مقاله اطلاعاتی در رابطه با چگونگیِ دریافتِ، هزینه‌ و انواع ویزاهای تحصیلی انگلستان به دست خواهید آورد.
اخذ ویزای کاری کانادا پس از فارغ التحصیلی

اخذ ویزای کاری کانادا پس از فارغ التحصیلی

حالا که تحصیل‌تان به پایان رسیده، شاید دل‌تان بخواهد در کانادا بمانید و کار کنید و این کشور زیبا را کشف کنید. اما برای اقامت طولانی‌تر در کانادا به چه چیزی نیاز خواهید داشت؟ در این مقاله گزینه‌های موجود برای تمدید اقامت کانادا برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی مورد بررسی قرار گرفته شده است.
اخذ ویزای کاری هلند پس از فارغ التحصیلی

اخذ ویزای کاری هلند پس از فارغ التحصیلی

مشاوره رایگان