Ryerson University
Ryerson University

وبسایت دانشگاه

Ryerson University Ryerson University
Ryerson University Ryerson University
در مرکز شهر تورنتو، کانادا، دانشگاه رایرسون قرار گرفته است. دانشجویان این دانشگاه فرصتی را پیدا خواهند کرد تا تجربه حرفه ای را برای ورود به مشاغل مورد علاقه شان به دست بیاورند.

دانشگاه رایرسون در سطح بین المللی برنامه های تحصیلی خود را با کیفیت بالا که ارائه خواهد داد. دانشجویان این دانشگاه بعد از تمام دوره ی تحصیلشان برای حضور در عرصه های شغلی و حرفه ای آماده خواهند شد. فرصت های آموزشی تعاونی و دوره های کارآموزی در برنامه های تحصیلی دانشگاه رایرسون قرار دارد به دانشجویان این فرصت را می دهد تا ابتکاراتی را در زمینه ی صنعت ارائه دهند و در نهایت در شرکت های مربوط به تخصصشان استخدام شوند.

دانشجویان دوره ی کارشناسی می توانند از بین رشته هایی مانند هنر، کسب و کار، علوم، ارتباطات و طراحی، خدمات اجتماعی، مهندسی و علوم معماری یکی را برای تحصیلشان انتخاب نمایند. دانشگاه رایرسون همچنین یک برنامه پایه ESL را نیز به دانشجویان خود ارائه خواهد داد.

محوطه دانشگاه رایرسون در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است. این دانشگاه دارای 45000 دانشجو می باشد که شهروندان 146 کشور مختلف می باشند. دانشجویان بین المللی در این دانشگاه تجربه های کاربردی را به دست می آورند آنها قبل از شروع کلاس ها در ماه سپتامبر در خوابگاه های دانشجویی اسکان می یابند.

راه های بسیاری برای دانشجویان دانشگاه رایرسون وجود دارد: آنها می توانند در بیش از 70 گروه دانشجویی عضو شوند و در برنامه های تفریحی دانشگاه نیز مشارکت داشته باشند. تیم های ورزشی Ryerson Rams در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. آنها همچنین از خدمات بهداشتی و سلامتی، بازدید از مرکز شغلی بهره مند خواهند شد و اطلاعت مفیدی را در اختیار تعدادی از رسانه های دانشگاهی قرار خواهند داد.

دانشگاه رایرسون شهرت زیادی در زمینه ی خدات رسانی و حمایت از دانشجویان خود به دست آورده است.. مشاوران این دانشگاه پشتیبانی های لازم را از دانشجویان بین المللی در زمینه ی مهاجرت، بیمه درمانی به عمل می آورند. و دانشجویان می توانند با آسودگی خاطر دوران تحصیلی شان را با موفقیت پشت سر بگذارند.

رنکینگ دانشگاه

801

QS 2019

پیش نیاز ها

حداقل نمرات برای آزمون مهارت زبان انگلیسی در برنامه Foundation Ryerson ESL به صورت زیر خواهد شد: - آیلتس: 5.0 - تافل: 52 نمرات مهارت انگليسي که براي ورود مستقيم به رشته هاي کارشناسی دانشگاه رایرسون مورد نياز است در هر رشته متفاوت خواهد بود.

هزینه های سالیانه

کارشناسی و فوق دیپلم

29000 CAD

هزینه زندگی

11000 CAD

هزینه اسکان

12000 CAD

Ryerson University
Ryerson University

نقشه

رنکینگ

کیفیت آموزش

- برنامه بنیاد ESL
برنامه پایه Ryerson ESL برای دانشجویانی خواهد بود که به لحاظ تحصیلی واجد شرایط اند، اما از حداقل الزامات مهارت انگلیسی برخوردار نیستند. آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده و مهارت های علمی، همراه با دوره کارشناسی ارشد از جمله بخش های این برنامه می باشند. دانشجویانی که با موفقیت برنامه پایه ریکورس ESL را تکمیل می کنند، در دوره های تحصیلی دانشگاه رایرسون پذیرفته خواهند شد.

این برنامه در دو ترم (یک سال تحصیلی) ارائه خواهد شد. شروع برنامه از ابتدای فصل پاییز می باشد. دانشجویان کلاس هایی را در زمینه ی مهارت های خواندن و نوشتن به صورت آکادمیک و همچنین استراتژی های ارتباطی انگلیسی خواهند داشت و از فرصت های یادگیری تجربی به صورت گروهی بهره مند خواهند در ترم دوم، می توانند در دوره ی کارشناسی رشته ی مورد علاقه شان شرکت کنند و مدرک خود را بعد از اتمام دوره دریافت نمایند.

این برنامه های تحصیلی در تمامی مقاطع با توجه به میزان معلومات دانشجویان ارائه خواهد شد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ شروع، مدت زمان برنامه و هزینه های آن، از وبسایت برنامه Ryerson ESL دیدن کنید. برنامه پایه Ryerson ESL در مرکز تجاری جدید دانشگاه رایرسون واقع در مرکز شهر تورنتو که دارای امکاناتی پیشرفته می باشد، برگزار خواهد شد.

حداقل نمرات برای آزمون مهارت زبان انگلیسی در برنامه Foundation Ryerson ESL به صورت زیر خواهد شد:
- آیلتس: 5.0
- تافل: 52
نمرات مهارت انگليسي که براي ورود مستقيم به رشته هاي کارشناسی دانشگاه رایرسون مورد نياز است در هر رشته متفاوت خواهد بود.

- یادگیری تجربی
دانشجویان در حالی که در دانشگاه رایرسون تحصیل می کنند، تجارب عملی را نیز به دست خواهند آورد که در آینده برای ورود به مشاغل مورد نظرشان بسیار مفید خواهد بود.
برنامه های مشارکتی در حوزه ی کسب و کار، علوم و مهندسی به دانشجویان این اجازه می دهد تا قبل از فارغ التحصیلی در زمینه تخصصی خود تجربه های کاری مناسبی را به دست بیاورند.
دانشجویان این موقعیت را خواهند داشت تا در محیط کاری مربوط به تخصص خود فعالیت کنند؛ برای مثال، دانشجویان پرستاری می توانند در یک بیمارستان یا کلینیک فعالیتکنند. بعضی از برنامه های دانشگاه رایرسون شامل برنامه های کارآموزی در رشته های گوناگون می باشد, هستند؛ برای مثال، دانشجویان روزنامه نگاری می توانند در یک اتاق خبر به منظور ایجاد رزومه برای خودشان فعالیت کنند.

Ryerson International کمک می کند تا دانشجویان در سفرهای مبادله ای، کنفرانس های بین المللی شرکت کنند تا بتوانند مهارت های متقابل فرهنگی را کسب می کنند و بتوانند یک شبکه بین المللی ایجاد می کنند و با متخصصان سرتاسر جهان به عنوان یک شهروند همکاری می کنند.

آموزش های منطقه ای هم فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند بر روی پروژه های واقعی، شرکت ها و یا راه اندازی آنها فعالیت کنند. آموزش منطقه منحصر به فرد بوده و موفقیت های چشمگیری را برای دانشجویان به ارمغان آورده است.DMZ Ryerson به عنوان برترین دانشگاه انکوباتور کسب و کار در جهان توسط UBI جهانی رتبه بندی شده است.

امکانات و خدمات

Ryerson University offers a variety of entrance scholarships, including several awards specifically created for international students.
Students can capitalize on their community involvement and academic achievement to earn one of Ryerson University’s most distinguished awards after they have been accepted to the institution. These include the following scholarships:

President’s Entrance Scholarship - a renewable award worth up to CAD $40,000
International Secondary School Merit Scholarship - worth CAD $5,000

Find out more about the entrance scholarships at Ryerson University…
There are also many scholarships available for upper-year students at Ryerson. Students can apply for those awards once they are current Ryerson students through their program, faculty, or through extracurricular involvement.

تاریخچه و شخصیت های مشهور

دپارتمان ها

- مجتمع بهداشتی Daphne Cockwell
این تاسیسات جدید مخلوط جدید در سال 2019 باز خواهد شد. این فضای دانشگاهی برای رشته های تحصیلی موجود در دانشکده خدمات اجتماعی مانند پرستاری، تغذیه و بهداشت حرفه ای در نظر گرفته شده است. علاوه بر اقامت دانشجویان، فضای آموزشی و دفاتر اداری نیز در این ساختمان اقامتی وجود خواهد داشت. دانشگاه رایرسون افتخار دارد که بهترین چشم انداز تورنتو را برای دانشگاه انتخاب کرده است مجتمع علوم پزشکی Daphne Cockwell نمونه ای از نوآوری و تعالی در فعالیت های پایدار ساختمانی است که دانشگاه رایرسون را بیش از پیش شناخته شده کرده است.

- دانشکده حقوق
رشته ی حقوق قانونی (Juris JD) هم در پاییز سال 2020 پذیرش خواهد داشت. دانشجویان دراین دانشکده تحصیلات حقوقی خود را خواهند گذراند و مسائل معاصر مانند تکنولوژی را بررسی می نمایند؛ حقوق، تنوع و گنجاندن، دسترسی به عدالت و نوآوری اجتماعی. دانشجویان حقوق دانشگاه رایرسون مهارت های حرفه ای خود را در رشته ی حقوق تکمیل خواهند کرد و در طول دوره ی تحصیلشان تجربه های یادگیری را به دست خواهند آورد.

- دانشکده هنر
رشته های تحصیلی دانشکده هنر، آموزش هنر لیبرال را با نام تجاری یادگیری عملی رایرسون به دانشجویان ارائه می دهند و از طریق روش های جدید رشته های روانشناسی و جغرافیا را در زمینه رشته های هنری قرار خواهند داد.

- دانشکده خدمات اجتماعی
برنامه های آموزشی دانشکده های اجتماعی در رشته های بهداشت، عدالت اجتماعی و توسعه جامعه به دانشجویان ارائه خواهد شد. دانشجویان بعد از پایان دوره ی تحصیلی خود می آموزند که چگونه در جامعه خود تاثیر مثبتی داشته باشند.

- دانشکده ارتباطات و طراحی
دانشکده ارتباطات و طراحی دانشگاه رایرسون بااستعدادترین دانشجویان سراسر جهان را در رشته های مختلف رسانه ای، طراحی، تکنولوژی و هنرهای زیبا پذیرش خواهند کرد.

- دانشکده مهندسی و علوم معماری
دانشکده مهندسی و علوم معماری در هشت رشته ی مهندسی دانشجویان علاقه مند را پذیرش خواهند کرد. رشته ی معماری دانشگاه رایرسون در سراسر دنیا بسیار معروف و شناخته شده می باشد.

- دانشکده علوم
دانشکده علوم نسل آینده ی دانشمندان را با ارائه دستور العمل های آموزشی، فرصت های تحقیقاتی، منطقه آموزش و مشارکت با بیمارستان های تورنتو، آماده ی فعالیت می کند.

- دانشکده مدیریت تد راجرز
دانشکده مدیریت تد راجرز در مرکز منطقه کسب و کار تورنتو قرار گرفته و در دوره ی کارشناسی مدیریت اقدام به پذیرش دانشجویان می کند. در این دوره دانشجویان کار حرفه ای را می آموزند و با دشواری های تحصیلی فارغ التحصیل خواهند شد.
مشاوره رایگان