درباره ما

آرمان پرشین خاورمیانه با همراهی تیمی مجرب از متخصصین حوزه‌ی آموزش عالی که خود تجربه‌ی مستقیم تحصیل و زندگی در خارج کشور و دانشگاه‌های مهم و معتبر دنیا را داشته‌اند، از گامِ اول تا حصولِ نتیجه‌ی مطلوب همراه شما خواهد بود. و همچنین با داشتن نمایندگی رسمی بسیاری از دانشگاه‌های برجسته‌ی دنیا در انگلستان و مالزی و روابط دوجانبه‌ی خود با دیگر دانشگاه‌های مطرح، و پانزده سال تلاش مستمر و نتیجه‌بخش در این حوزه و آشنایی کامل با دشواری‌های این مسیر، موفقیت شما را در این راه تضمین می‌کند.

آرمان پرشین خاورمیانه با بررسی توانایی‌ها و چهارچوب منطقی رویاهایتان، مسیر رسیدن به اهداف و چشم‌انداز مطلوب شغلی را روشن‌تر می‌کند. و مجموعه‌ای از هرآنچه به رضایت شما منتهی شود ارائه می‌دهد و بر اساس توان مالی‌‌تان بهترین پیشنهادهای ممکن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 آرمان پرشین خاورمیانه با استفاده از 15سال تجربه موفق در زمینه اعزام دانشجو به خارج کشور، مدعی اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه‌های مطرح در کشورهای انگلستان و مالزی است. آرمان من با تکیه بر همین تجارب و آشنایی با آخرین قوانین اخذ ویزای کشورها، مدعی ارائه خدمت ویزای تضمینی نیز می‌باشد. در صورت به انجام نرسیدن هرکدام، پذیرش دانشگاه و اخذ ویزا، تمام هزینه‌ها به شما بازگردانده می‌شود.

حوزه فعالیت آرمان پرشین خاورمیانه کشورهای انگلستان و مالزی می‌باشد.

آرمان پرشین خاورمیانه با داشتن تخصص کافی و تجربه‌ی بسیار، آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و ارائه بهترین مشاوره‌‌ی رایگان می‌باشد. با ما تماس بگیرید. 

مجوزهای ما

مجوزهای ما

مجوزهای ما

مجوزهای ما

همکاری با ما

برای همکاری با آرمان پرشین خاورمیانه با از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید یا با شماره 41276-021 تماس بگیرید.

Collaborations@MyArman.com

تماس با ما

آدرس دفتر

تهران، بلوار اندرزگو، پلاک 68، طبقه اول

تلفن دفتر

021-41276

ایمیل ها

پرسش و رسیدگی دانشجویی:
InternationalStudy@myarman.com

پرسش و رسیدگی مشارکت:
Collaborations@myarman.com

پرسش و رسیدگی عمومی:
Info@myarman.com

پرسش و رسیدگی همکاری:
Jobs@myarman.com

مشاوره رایگان