Aston University, Birmingham
Aston University, Birmingham
رتبه دانشگاه: 351-400
سال تاسیس: 1895
شهر: Birmingham
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 18
|: % 55
سال تاسیس: 1895
شهر: Birmingham
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 18
| : % 55
Aston University, Birmingham Aston University, Birmingham
Aston University, Birmingham Aston University, Birmingham
دانشگاه استون در مرکز بیرمنگام قرار دارد که تمام امکانات دانشگاهی، اجتماعی و اقامتی آن در یک پردیس قرار گرفته است. به دلیل درصد بالای اشتغال فارغ التحصیلان این دانشگاه، آستون به عنوان یک دانشگاه برتر از این منظر شناخته شده است.

رنکینگ دانشگاه

351

THE 2019

چارچوب تعالی آموزش

چارچوب تعالی آموزش طلایی به موسساتی ارائه می کنند که به طور مداوم تدریس، یادگیری و نتایج عالی را برای دانشجویان خود اهدا می شود.
Aston University, Birmingham
Aston University, Birmingham

نقشه

رنکینگ

کیفیت آموزش

امکانات و خدمات

- کتابخانه:
کتابخانه دانشگاهی درون-پردیسی، طیف گسترده ای از منابع دیجیتالی و فیزیکی را به دانشجویان ارائه می دهد.
کتابخانه دانشگاه در دوران امتحانات به صورت 24 ساعته باز می باشد.
این دانشگاه دارای بیش از 50 آزمایشگاه کامپیوتری است، که بسیاری از آنها دارای دسترسی 24 ساعته، و همچنین دسترسی رایگان به اینترنت با سرعت بالا در سراسر محوطه دانشگاه هستند.

- شغل دانشجویی:
فرصت های کاری نیمه وقت از طریق Jobshop، واقع در اتحادیه دانشجویان، قابل دسترسی می باشند. مرکز دانشجویی Jobshop به دانشجویان کمک می کند تا کار نیمه وقت و کار دوران تعطیلات که مرتبط با حوزه مطالعاتی شان است، را به راحتی بیابند. این مرکز همچنین به آنها کمک میکند تا به فرصت های کاری داوطلبانه برای توسعه مهارت های استخدامی دسترسی داشته باشند. مشاوره و قرار های هدایت شغلی، به صورت های انتخابی و مصاحبه ای برای یافتن شغل های معمولی و موقت و کارهای داوطلبانه نیز در دسترس می باشند.
برگزاری نمایشگاه های استخدامی و اشتغال نیمه وقت جهت آشنایی دانشجویان با کارفرمایان و موسسات نیز از دیگر امکانات شغلی این دانشگاه به شمار می روند.

- مشاوره شغلی:
مرکز خدمات و فرصت های شغلی از دانشجویان از طریق برنامه ریزی حرفه ای، بررسی گزینه های شغلی، درخواست تحصیل در مقطع کارشناسی، ادامه تحصیلات، کار در کشور های دیگر، پیدا کردن فرصت های داوطلبانه، یا شروع کسب کار جدید حمایت می کند. دانشجویان می توانند با نوشتن رزومه و درخواست های شغلی یاد بگیرند که چگونه عملکرد خود را در مراکز مصاحبه یا ارزیابی بهبود بخشند و انواع آزمون های روان سنجی را تمرین کنند. پشتیبانی این مرکز برای دانشجویان تا سه سال پس از فارغ التحصیلی در دسترس است. از جمله دسترسی های پس از فارغ التحصیلی شامل دسترسی به پلت فرم آنلاین با امکان دسترسی به فرصت های شغلی و رویدادهای شغلی می شود.
تیم کاراموزی اختصاصی، از دانشجویانی که به دنبال یک سال تحصیلی کارآموزی هستند از طریق کمک به استخدام، انتخاب و مصاحبه حمایت می کنند. آنها همچنین دانشجویان را برای گرفتن کمک های مالی مانند اراسموس هدایت می کنند. در حال حاضر 70 درصد از دانشجویان دانشگاه آستون یک سال کار آموزی را می گذرانند.
تیم Employer Engagement رویدادهای کارفرمایان و نمایشگاه های استخدام در محوطه دانشگاه را برای نزدیک کردن کارفرمایان و دانشجوان با یکدیگر از طریق راهنمایی و مشاوره در صنایع مختلف سازماندهی میکند.
دانشگاه استون یکی از بزرگترین انجمن های مربیگری در هر دانشگاه در سطح ملی است و تقریبا یک چهارم جمعیت دانشجویی درگیر نوعی مشاوره است. تیم بهبود دانشجو تعدادی از برنامه های مشاوره ای را در طول دوره یادگیری دانش جویان فراهم می کند، و آنها را قادر می سازد تا مهارت ها، ارتباطاتشان را گسترش دهند و تجاربشان را به اشتراک بگذارند. طرح مربیگری حرفه ای افراد متخصص حوزه های مختلف صنعت را با دانشجویان که به دنبال ارتقا حرفه ای و آگاهی تجاری خود هستند آشنا می کند.
خبرنامه ها به همراه وبلاگ های حرفه ای و به روز رسانی منظم در کانال های رسانه های اجتماعی دانشگاه، دانشجویان را از آخرین اخبار، رویدادها، نمایش ها و اطلاعات حرفه ای جهانی مطلع می کنند.

- خدمات مشاوره:
مشاوران و کارکنان مرکز آسایش روانی، طیفی از رویکردهای مشاوره را ارائه می دهند و در حمایت از دانشجوان با طیف گسترده ای از مسائل شامل اضطراب، استرس تحصیلی، بی حوصلگی و افسردگی، مشکلات ارتباطی و آسیب های اجتماعی بسیار با تجربه عمل می کنند.

- حمایت از ناتوانی:
تیم توانمندی (مرکز خدمات معلولیت) کمک می کند تا درخواست کمک مالی دانشجویان معلول (DSA) یا سایر بودجه های موجود فراهم شوند، کمک های غیرمستقیم مانند مترجم های زبان اشاره ، مربیان و معلمان متخصص کمک کننده نارساخوانی را ترتیب دهند؛ و در نهایت خدمات مسکونی به معلولین ارائه شود که سازگار با شرایط خاص آنهاست.

- اتحادیه های دانشجویی:
اتحادیه دانشجویان دانشگاه آستون بیش از 410 دوره آموزشی را، که به طور کامل منافع علمی دانشجویان را نمایندگی می کنند، برگزار می کند.
در دانشگاه آستون بیش از 110 باشگاه و انجمن مختلف وجود دارد.
اتحادیه دانشجویی دارای تعدادی از مغازه های مفید و محدوده هایی برای مطالعه (یک منطقه مطالعات اجتماعی با فناوری اطلاعات و ارائه امکانات) و اتاق استراحت (نوار B4)، به علاوه اتاق نماز است. این اتحادیه برنامه هایی برای انتقال به یک ساختمان با نام تجاری جدید، درست در قلب محوطه دانشگاه دارد.

تاریخچه و شخصیت های مشهور

دپارتمان ها

مشاوره رایگان