دانشگاه ردینگ
دانشگاه ردینگ

وبسایت دانشگاه

رتبه دانشگاه: 201-250
سال تاسیس: 1860
شهر: Reading, Berkshire
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 26
|: % 43
سال تاسیس: 1860
شهر: Reading, Berkshire
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 26
| : % 43
دانشگاه ردینگ دانشگاه ردینگ
دانشگاه ردینگ یکی از دانشگاه های پیشرو در زمینه تحقیقاتی در انگلستان است و رتبه 200 جهان را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه بیش از 150 سال سابقه دارد و در اصل به عنوان یکی از کالج های دانشگاه آکسفورد تاسیس شد.

رنکینگ دانشگاه

201

THE 2019

195

QS 2019

چارچوب تعالی آموزش

چارچوب تعالی آموزش نقره ای به موسساتی ارائه می شود که تدریس، یادگیری و نتایجی عالی برای دانشجویان خود با کیفیت بالا ارائه می دهند و از "الزامات کیفی شدید ملی" برای تحصیلات عالی در انگلستان فراتر می روند.

پیش نیاز ها

International students compete for a range of scholarships and awards every year. The opportunities for funding  depend on the students’ nationality and the course they wish to study. The following is the list of scholarships and bursaries on offer for international students: Chevening Scholarships International Master’s Bursaries School of Law International Scholarships Felix Scholarships University International Research Studentships Henley Business School Scholarships The University of Reading and Chevening, the UK government’s global scholarship programme, have been working together over the past 20 years, offering international masters students funding to deserving scholars completing their postgraduate taught degrees in Reading. Over the years, the University of Reading has welcomed nearly 500 Chevening scholars to its campuses from all over the globe. The International Research Studentships are select PhD studentships available for highly qualified applicants for research within science, life sciences, social science and arts and humanities. The triple-accredited, internationally-recognised Henley Business School offers over a 100 scholarships, covering the full course fee, to high-calibre students from around the globe.

نقشه

رنکینگ

کیفیت آموزش

امکانات و خدمات


- کتابخانه:
کتابخانه ی دانشگاه ردینگ به صورت 24 ساعته در طول دوره های تحصیلی دانشجویان باز است و برای دانشجویان دسترسی به بیش از یک میلیون کتاب و حدود 35000 مجله الکترونیکی را فراهم می کند. فضای بحث گروهی و سالن های آرام و خلوت نیز برای مطالعه در این کتابخانه وجود دارند.

- مشاوره شغلی:
دانشگاه ردینگ در منطقه جنوب غربی قرار گرفته که به عنوان یک منطقه ی پر رونق مشاغل زیادی را می توان آنجا یافت. بنابراین دانشجویان فرصت های شغلی فراوانی را چه در داخل محوطه دانشگاه و چه در خارج از آن خواهند یافت.
یک مرکز شغل یابی برای دانشجویان در محوطه دانشگاه وجود دارد که آگهی های شغلی نیمه وقت را تبلیغ می کند. این مرکز شغلی از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز است و کارکنان از درخواست های شغلی و رزومه های کاری دانشجویان برای کمک به آنها در شرکت در مصاحبه های ادارات و سازمان ها استفاده می کنند.

- خدمات بهداشتی:
این دانشگاه دارای یک مرکز پزشکی عمومی و یک دندانپزشک می باشد.

- خدمات کم توانی:
خدمات مرکز حمایت از کم توانی می تواند شامل مشاوره و راهنمایی های محرمانه برای دانشجویانی است که دارای کم توانی های جسمی، شرایط پزشکی بلند مدت، مشکل سلامت روان یا مشکل یادگیری هستند. آنان این راهنمایی ها را از طریق برنامه هایی تا پایان تحصیلات خود دریافت خواهند کرد.

- سایر امکانات و خدمات:
دوره های بسیاری برای تقویت مهارت های ریاضی دانشجویان در دانشگاه در نظر گرفته شده است. اگر دانشجویان احساس می کنند مهارت های آنها به روز و کارآمد نیست، مرکز پشتیبانی ریاضیات می تواند از طریق ملاقات حضوری و یا ایمیل به دانشجویان کمک کند.

- اتحادیه های دانشجویی:
اتحادیه دانشجویان دانشگاه ردینگ (RUSU) توسط دانشجویان خود دانشگاه مدیریت می شود. اتحادیه دانشجویان نهادی است که سعی در رفع و مشکلات دانشجویان دارد. در این اتحادیه سعی بر آن است که دانشجویان در اتحادیه عضو شوند و با تشکیل کمپین ها در زمینه موضوعات مهم و حیاتی به اهداف مورد نظر انجمن ها دست پیدا کنند.
اتحادیه دانشجویی دانشگاه ردینگ بیش از 160 باشگاه ورزشی و کمپین دارد و همچنین صدها پروژه الهام بخش داوطلبانه و یک روزنامه دانشجویی، ایستگاه رادیویی و کانال تلویزیونی آنلاین را نیز به خود اختصاص داده است.
همچنین در ساختمان اتحادیه دانشجویی دانشگاه ردینگ Café Mondial، Bar Mojo 's، کلوپ شبانه 3Sixty، کتابفروشی، فروشگاه مواد غذایی کره ای، آرایشگاه، و خدمات پست نیز در دسترس قرار دارد.

تاریخچه و شخصیت های مشهور


- مایکل روزن – مجری.
- کورنلیا پارکر OBE – مجسمه ساز و هنرمند نامزد کسب جایزه ترنر.
- جیمی کالوم – موسیقی دان جاز و خواننده رادیو 2.
- لیندا بنت – بنیانگذار LK Bennett، برنده جایزه کارآفرینان 2009.
- نیکی کینایرد – بنیانگذار لوازم آرایشی Space NK.
- دکتر دیوید ویلیامز – رئیس اجرایی سابق آژانس فضایی بریتانیا.
- Belay Ejigu Begashaw – موسسه زمین دانشگاه کلمبیا و وزیر سابق امور کشاورزی اتیوپی.
- پروفسور لی شیرنگ – رئیس Chartered Institute of Building، چین.
- آدرین کاهالان – قایق ران (اولین زن برای شکستن رکورد برای سریعترین زمان در سراسر جهان در همه انواع قایق ها).
- جیمز کراکنل – قایق ران، برنده ی طلای المپیک.

دپارتمان ها

مشاوره رایگان