Kingston University
Kingston University

وبسایت دانشگاه

رتبه دانشگاه: 601-800
سال تاسیس: 1899
شهر: South West London
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 27
|: % 44
سال تاسیس: 1899
شهر: South West London
تعداد دانشجویان: 17000
دانشجویان بین المللی: % 27
| : % 44
Kingston University Kingston University
Kingston University Kingston University
در دانشگاه کینگستون، دانشجویان بخشی از یک جامعه بین المللی، متنوع و فراگیر هستند که در آن آنها علاقه خود به موضوعات متفاوت را توسعه می دهند.
این دانشگاه دارای چهار پردیس دانشگاهی است که در داخل و اطراف کینگستون و بر روی رودخانه تامز واقع شده اند. این محوطه، محوطه ای پر جنب و جوش و دوست داشتنی است فقط 30 دقیقه از پایتخت فاصله دارد. هر یک از دانشگاه ها دارای ویژگی های خاص خود است، اما همه آنها امکانات پیشرفته ای را ارائه می دهند و یک محیط مطالعه دوستانه را در بر می گیرند.

رنکینگ دانشگاه

601

THE 2019

591

QS 2019

چارچوب تعالی آموزش

چارچوب تعالی آموزش برنز به موسساتی ارائه می شود که تدریس، یادگیری و نتایجی عالی به دانشجویان خود با کیفیت بالا ارائه می دهند و از "الزامات کیفی شدید ملی" برای تحصیلات عالی در انگلستان پیروی می کنند.

پیش نیاز ها

Undergraduate level Students can apply for most full-time or sandwich first degree and HND courses through the Universities and Colleges Admissions Service (UCAS). There is an alternative application route for students applying for an art foundation course. Postgraduate level Students can apply for most postgraduate courses online via the relevant course page found on the Kingston website. If students are applying for a course in the Kingston School of Art, they must use the online application route for their chosen course and not apply by post or email. Pre-sessional English course Kingston highly recommends the pre-sessional English courses for international students planning to study at a UK university; it is excellent preparation for study even if students have already fulfilled the English language requirement for their main course. Also, have a look at country-specific entry requirements…

نقشه

رنکینگ

کیفیت آموزش

امکانات و خدمات


- کتابخانه:
چهار مرکز منابع آموزشی (LRCs) در هر یک از پردیس های اصلی آموزش دسترسی بی سیم و پشتیبانی مخصصوص برای توسعه محتوای وب و چند رسانه ای ارائه می دهند.
دانشجویان به ساعات کار گسترده در تمام سایت ها در طول سال، دسترسی 24 ساعته (در طول ترم) به LRC ها در دانشگاه کینگستون هیل و پردیس پنراین روود دسترسی دارند.
دسترسی به بیش از 350000 کتاب و مواد صوتی و تصویری، 270000 کتاب الکترونیکی، 73000 مجله الکترونیکی و بیش از 1800 رایانه برای دانشجویان آزاد است.

- شغل دانشجویی:
KU Talent، تیم کاریابی و کار آفرینی موفق در دانشگاه کینگستون، حمایت خلاقانه و جامع برای دانشجویان کینگستون و فارغ التحصیلان اخیر فراهم می کند. این حمایت ها شامل کمک به دانشجویان در یافتن کار نیمه وقت از طریق امکانات کاریابی مرکزی می شود.

- مشاوره شغلی:
KU Talent، تیم کاریابی و کار آفرینی موفق در دانشگاه کینگستون، حمایت خلاقانه و جامع برای دانشجویان کینگستون و فارغ التحصیلان اخیر فراهم می کند و در حال توسعه و حفظ همکاری با طیف وسیعی از کارفرمایان و متخصصان صنعت برای کسب دانش و ارائه فرصت های توسعه ای بیشتر به دانشجویان است.
با دارا بودن یک پایگاه در پردیس پنراین روود، اعضای هیئت علمی خاص تیم در هر محوطه تلاش می کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام دانشجویان قادر به دسترسی به سرویس کاریابی هستند که شامل رویدادهای تعاملی و جلسات آموزشی می شود.

- خدمات بهداشتی:
مرکز خدمات بهداشتی ملی (NHS) به علاوه ی درمانگران مستقل مکمل به طور مستمر در دسترس دانشجویان قرار دارند .

- خدمات مشاوره:
خدمات رفاهی دانشگاه شامل مشاوره متمرکز و حمایت از سلامت روان، مدیریت استرس، مشاوره ی مواد مخدر و الکل می شوند.
پشتیبانی از دانشجویان از طریق گروه ها و کارگاه های آموزشی، جلسات گوش دادن، مشاوره ی بدون تعیین وقت قبلی، و نیز خدمات پشتیبانی آنلاین و راهنماهای خود-کمکی صورت می پذیرد.

- حمایت از ناتوانی:
مشاوران ناتوانی های جسمی و سلامت روان، که در مرکز زندگی دانشجویی مستقر هستند، ترتیبات و منابع تسهیلات را هماهنگ می کنند تا دانشجویان بتوانند از وقت خود در دانشگاه کینگستون به طور کامل بهره مند شوند.
پشتیبانی ویژه برای دانشجویان دارای ناتوانی، از جمله دانشجویانی که دارای شرایط بلند مدت پزشکی، شرایط سلامت روان، اختلالات جسمی یا حسی و تفاوت های یادگیری خاص، مانند نارساخوانی هستند، در دسترس است.
طیف وسیعی از محل های اقامت مناسب برای دانشجویان ناتوان بنا شده و هر جا که امکان پذیر باشد، اقامت می تواند بیشتر با نیازهای فردی سازگار شود. پشتیبانی گسترده ای از انواع مختلف ناتوانی ها در اتاق های فناوری دسترسی ویژه در مراکز منابع آموزشی نیز در دسترس دانشجویان قرار دارد.

- اتحادیه های دانشجویی:
اتحادیه دانشجویان کینگستون توسط دانشجویان اداره می شود و نمایندگان آن سعی در بازتاب نظرات و دیدگاه های دانشجویان را دارند.
رویداد ها و فعالیت هایی که توسط این اتحادیه برگزار می شوند شامل بزرگترین جشن دانشجویان جدید الورود در جنوب شرقی انگلستان می شود، که به مدت یک هفته رویدادهای اجتماعی پر جنب و جوش که در آن هزاران دانشجو جدید می توانند به انجمن ها، باشگاه های ورزشی و خدمات دانشجویی بپیوندند. هر ساله انجمن های اتحادیه صدها رویداد شامل شام و رقص، شب های موسیقی، کنفرانس ها، رویدادهای سخنرانی مهمانان، فعالیت های سرگرم کننده و سفرهای خارجی به کشور های دیگر را اجرا می کنند. این اتحادیه همچنین می تواند به دانشجویان کمک کند تا باشگاه های ورزشی و انجمن های جدید افتتاح کنند.
مشاوره و حمایت مستقل برای دانشجویان دانشگاه در دسترس است و بسیاری از فرصت های شگفت انگیز داوطلبانه برای آنها برنامه ریزی می شود.

تاریخچه و شخصیت های مشهور


- اد مک کیور – طلای المپیک 200 متری کایاک سال 2012 را بدست آورد.
- گلندا بیلی – مدیر ارشد بازارهای هارپر.
- جان تینر – نخستین مدیر اجرایی اداره خدمات مالی انگلستان است.
- لارنس دلاللیو – بازیکن بین المللی راگبی.
- جاناتان اشرفون – مدیر منطقه ای SE Asia، Rolls– Royce.
- بن بارنز – بازیگر.
- براون اورورک – مهندس ارشد کامپوزیت، مهندسی ویلیامز F1 آموزشی.
- سیمون نین – مدیر خلاق نام تجاری مد Banana Republic.
- سوفی هولم – طراح.
- کارین فرانکلین – مفسر مد و پروفسور فعلی تنوع در دانشگاه کینگستون.

دپارتمان ها

مشاوره رایگان